Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem 5 ilde şafak operasyonu

5 ilde şafak operasyonu

5 ilde şafak operasyonu
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1577 Beğen : 0

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, icra müdürlüklerindeki ihaleleri takibe aldı. Yaklaşık 1 yıl süren takip sonrasında suç örgütünü tespit eden polis, bugün şafak vakti operasyon yaptı.

40 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Konya merkezli 5 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda örgüt lideri olduğu iddia edilen Kemal G. ile oğlu Fettah G, Konya'da bulunan bir icra müdürü, iş adamları ve çok sayıda kamu görevlisinin yer aldığı 40 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheliler Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilerek sorgulanmak üzere KOM Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Şüphelilerin icra yoluyla satışa çıkan konut, araç ve iş yerlerini belirledikleri bir sistem dahilinde uygun fiyata aldıkları iddia ediliyor. Soruşturmada gözaltı sayısının artabileceği öğrenildi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler