Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Almanya'da rehine krizi facia ile sonuçlandı

Almanya'da rehine krizi facia ile sonuçlandı

Almanya'da rehine krizi facia ile sonuçlandı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1572 Beğen : 0

Almanya'nın Karlsruhe şehrinde bir konut tahliyesi sırasında yaşanan rehine krizi dört kişinin ölümüyle sonuçlandı. Emniyet yetkilileri, sabah saatlerinde iki mahkeme görevlisinin, kirasını ödemediği için tahliye edilecek saldırganın evine gittiğini belirtti. Görevlilerin geldiğini gören saldırgan, apartmanın girişini kapatırken içeride bulunan üç ya da dört kişiyi de rehin aldı.

Güvenlik güçleri, Karlsruhe’nin Nordstadt bölgesindeki binayı kordona alıp, saldırganla temas kurmaya çalıştı. Ancak başarılı olamadı. Bir sözcü, yaptığı açıklamada, rehine krizinin hem saldırganın hem de rehinelerinin tümünün ölümüyle sona erdiğini açıkladı. Sözcü, "Özel kuvvetler duman kokusu üzerine apartmana girdiler ve dört kişinin cesedibi buldular. Bunlardan bir tanesi muhtemelen saldırgan" diye konuştu. Rehinelerin ikisinin saldırganın evine giden mahkeme görevlileri olabileceği tahmin ediliyor.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler