Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem HAS Parti’de hüzün!

HAS Parti’de hüzün!

HAS Parti’de hüzün!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1667 Beğen : 0

İki yıllık siyasal yaşamının ardından kapanacak partinin kurucularına “Bu sürecin hatırası nedir?” diye sorduk. GİK Üyesi Remzi Çakır ve Ömer Vehbi Hatipoğlu partinin en büyük hatırasının programı olduğu konusunda hem fikir. Remzi Çakır, “HAS Parti’nin programının devamı için mücadeleye devam edeceğiz” diye konuştu.

‘O program benim yaşam biçimim’

Birleşmeye muhalif olan partinin önemli ismi GİK Üyesi Mehmet Bekaroğlu ise şöyle konuştu: “Bu süreç benim için siyasi mücadelenin önemli bir aşaması olarak kalacak. HAS Parti programına bire bir katkı sağladım. Bütün kelimelerine inandım, dolayısıyla HAS Parti’nin kapatılıyor olması benim için üzücü bir şey. Öyle bir kağıdını, rozetini saklamak gibi takıntılarım yok. Has Parti’nin programı zaten benim hayatımın ilkeleri. Dolasıyla ben o programla, o ilkeler çerçevesinde siyasi hayatıma devam edeceğim. O sözler zaten benim yaşam biçimim.”

‘Albüm hazırlıyoruz’

İstanbul İl Başkanı Türker Saltabaş ise “Partinin kapanması beni çok hüzünlendiriyor. Kendi ellerinizle kurmuşsunuz, buraya kadar getirmişsiniz. Zor bir olay. Parti tabelası indirilirken orada bulunmam. İnsana çok ağır gelir. Hatıra olarak bir albüm hazırlıyoruz. Kurucuların, ilçe başkanları ve il yönetiminin fotoğraflarını olduğu bir hatıra albümü yapacağız. Refah Partisi’nde de böyle bir albümümüz vardı. O zamandan kalma bir gelenek. Albümü Genel Başkan ve bütün arkadaşlara sunacağız” dedi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler