Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem 'Mahalle aralarında bile...'

'Mahalle aralarında bile...'

'Mahalle aralarında bile...'
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1697 Beğen : 0

Adlarını açıklamayan bazı fuhuş yapan kadınlar, kendilerine yazılan cezanın, pazarlık yaptıkları kişilere de uygulanmasını istediler. Bursa’da genelev bulunmadığı için cadde ve sokaklarda müşteri aramak zorunda kaldıklarını belirten fuhuş kadınları, bazı arkadaşlarının bu nedenle mahalle aralarında dahi cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi.

BURSA Emniyet Müdürlüğü, cadde üzerinde yaptıkları fuhuş pazarlığı nedeniyle trafiği sıkıştıran kadınlar ve travestilere fırsat vermiyor. Polis, son bir hafta içerisinde trafiği etkileyen 61 kadın ve travestiye 72’şer TL’den toplam 4 bin 392 TL para cezası kesti.

Nufusu 2 milyon 650 bine ulaşan Bursa’da polis, cadde ve yol üzerinde fuhuş pazarlığı yaparak trafiği sıkıştıran kadın ve travestilere ’Kabahatlar Kanunu’na göre 72’şer TL para cezası kesiyor. Son bir hafta içersinde 61 kişiye ceza yazıldı. Fuhuş pazarlığının yapıldığı Yalova Yolu, Balıkesir Yolu ve Kükürtlü Caddesi’nde sivil ekipler de oluşturan polis, özellikle geceleri trafiği aksatan fuhuşçu kadın ve travestilere ceza kesiyor.

Adlarını açıklamayan bazı fuhuş yapan kadınlar, kendilerine yazılan cezanın, pazarlık yaptıkları kişilere de uygulanmasını istediler. Bursa’da genelev bulunmadığı için cadde ve sokaklarda müşteri aramak zorunda kaldıklarını belirten fuhuş kadınları, bazı arkadaşlarının bu nedenle mahalle aralarında dahi cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler