Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Suudi Prensese Fahişe Suçlaması

Suudi Prensese Fahişe Suçlaması

Suudi Prensese Fahişe Suçlaması
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 3280 Beğen : 0

Peçesi ve çarşafıyla mahkemeye gelen kadın, emlak satışında dolandırıcılık yapmakla suçlanıyor.Kendisini çok zengin bir Suudi prensesi olarak gösteridği söylenen kadının bu sayede emlak dolandırıcılığı yapıtğı idida edildi.
Dolandırılanlar tarafından, "İki ayda sadece parfüm için 2 milyon sterlin harcadığı" dediği Sara Al-Amoudi, bu iddayı kabul etmedi.Amoudi, "Ben parfüme o kadar para harcayacak kadar zengin değilim" dedi.
Peçeli kadına dolandırılanlar, "Bu kadının Suudi Arabistan'la bir ilgisi yok. O Etiyopyalı. Orda fahişelik yapan birisi" dedi. mahkeme kadına fahişelik yapıp yapmadığını sordu. Amoudi, kesinlikle fahişe olmadığınısöyledi.
Yine dolandırılanlar tarafından yapılan, "Bizlerle içki içip alem yaptı" ididasını mahkeme kadına sordu. Kadın, "Ben müslümanım.Bu soruyu sorulmamış kabul ediyorum" dedi.
Delillerin toplanması için soruşturma ileri bir tarihe ertelendi.

DAHA ÖNCEDE SKANDALA KARIŞMIŞTI

Grup seks yaparken basılan İsveçli model, kendisinden ayrılan zengin Suudi prenses sevgilisini öldürmeye kalktı.
Prensesin evinde seks
İngiltere, son yılların en ilginç davasına tanıtlık ediyor. Calvin Klein, Armani, Gucci gibi markaların yüzü olan İsveçli model Patrick Ribbsaeter, çıktığı bir tatilde Suudi Prensesi Sara Al-Amoudi ile tanıştı. Birbirine aşık olan çift Londra’da varlık içinde yaşamaya başladı. Ancak 30 yaşındaki model prensesin evinde üçlü seks yaparken basıldı ve Prenses Sara tarafından kapı önüne konuldu.

Para için saldırdı
Terk edilmeye ve kolay paranın çekiciliğine dayanamayan model, paralara konmak için prensesi öldürmeye kalktı. Ancak araya Sara’nın özel şoförü Sarkis Tokatlian girdi. Şoför Patrick’in burnunu kırdı. Model de kırık şişeyle şoförü 6 yerinden bıçakladı. Mankene dava açan şoför ve prenses Ribbsaeter’in nefsi müdafa yapmadığını aksine kendilerine saldırdığını dile getirdi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler